Hoppa till sidans innehåll

Junior GP Sammanställning 2019-2020


Totalt antal        Ålders Antal
poäng Namn Klubb Ålder grupp JGP
2000 Neo  Friberg Team Göteborg SK 17 u19 2
1804 Jonathan  Edwardsson Malmö SRC 15 u17 2
1692 Moa  Bönnemark Malmö SRC 16 u17 2
1585 Kian  Englund-Jonsson Skellefteå SK 15 u17 2
1550 Filip  Eriksson Team Göteborg SK 15 u17 2
1386 Knut Grunewald Roslagen SRC 15 u17 2
1386 Linus  Remahl Skellefteå SK 13 u15 2
1266 Theo  Stenlund Skellefteå SK 16 u17 2
1234 Pirjo  Eserstam Skellefteå SK 15 u17 2
1172 Isabella  Wreber Sundsvall SC 16 u17 2
1156 Ludwig  Löfvenborg Roslagen SRC 15 u17 2
1146 Lukas  Bergenhök Stockholm SK 13 u15 2
1146 Malte  Börjesson Munk Malmö SRC 15 u17 2
1063 Samuel  Kullgard Linköpings SK 14 u15 2
960 Elias  Samuelsson Team Göteborg SK 18 u19 1
960 Samuel  Lavebrink Intersquash C 18 u19 1
921 Karl  Bundy Malmö SRC 15 u17 1
891 Rasmus Jangborn Malmö SRC 16 u17 2
883 Fabian  Stämneryd Linköpings SK 17 u19 1
823 Ivar Säwén Malmö SRC 12 u13 2
810 Malin  Frank Linköpings SK 17 u19 1
775 Lovisa  Ronge Team Göteborg SK 18 u19 1
762 Axel  Mårdh Stockholm SK 11 u13 2
760 Kiri Thunberg Roslagen SRC 14 u15 2
741 Nathalie  Malmström Intersquash C 18 u19 1
741 William  Hultman Skellefteå SK 15 u17 1
708 Eden Johnsson Malmö SRC 18 u19 1
628 Wera Löfvenborg Roslagen SRC 13 u15 2
604 Maya Renlund Enskede SC 14 u15 2
585 Jacob  Strand SK Norrköping 13 u15 2
543 Nora  Skoog Enskede SC 15 u17 2
531 Anton Bryttne Enskede SC 12 u13 1
505 Joel Magnusson Älmefur Enskede SC 12 u13 1
460 Malcolm  Larsson Roslagen SRC 14 u15 2
456 Otto  Jonsteg Roslagen SRC 15 u17 1
456 Leon Rabenne Malmö SRC 15 u17 1
451 Rudolf Pyka Enskede SC 13 u15 2
449 Eskil Baggström Enskede SC 14 u15 2
440 Eva Klangby Roslagen SRC 12 u13 2
433 Liam Nordström Skellefteå SK 11 u13 1
393 Arthur Löfvenborg Roslagen SRC 9 u11 2
390 Oscar  Jansson Örebro SK 15 u17 1
377 Hampus  Dahllöf Enskede SC 14 u15 2
370 Hanna Anderson Örebro SK 15 u17 1
350 Lucas Högberg Stockholm SK 13 u15 2
348 Amanda Ågren Jahnsson Enskede SC 14 u15 2
327 Isaac Rylander Linköpings SK 15 u17 2
316 Rasmus Eliasson Stockholm SK 12 u13 1
301 Moa Bergenhök Stockholm SK 10 u11 2
294 Wille Rinder Von Beckerath Stockholm SK 13 u15 2
273 Caspar Göransson Roslagen SRC 12 u13 2
260 Samuel  Wreber Sundsvall SC 11 u13 2
246 Jesper  Eriksson Roslagen SRC 14 u15 1
235 Hannah Svensson Carlskrona SK 13 u15 1
225 Zach Gorosch Enskede SC 14 u15 1
217 Samuel  Wettergren Team Göteborg SK 11 u13 2
215 Julian Stafström Malmö SRC 11 u13 1
212 Emma  Wengström Linköpings SK 14 u15 2
202 Albin Rosshagen Enskede SC 11 u13 2
197 André Kullgard Linköpings SK 11 u13 2
196 Sixten  Fält  Linköpings SK 14 u15 1
187 Elias  Gruvberger Carlskrona SK 14 u15 1
170 Tor Klason Myrberg Enskede SC 12 u13 1
162 Gabriel Lyrstrand Örebro SK 15 u17 1
147 Oscar Ahlstrand Stockholm SK 10 u11 1
147 Anton Holen Enskede SC 15 u17 1
127 Klara Rödin Linköpings SK 13 u15 1
115 Axel Rådholm Linköpings SK 12 u13 1
115 Arvid  Ahlstrand Stockholm SK 12 u13 1
110 Linus  Zetterman Enskede SC 15 u17 1
105 Vidar Ahlstrand Stockholm SK 9 u11 1
100 Amanda Ekberger Intersquash C 13 u15 1
90 Harald Hylander Enskede SC 11 u13 1
89 Elvin Adolfsson Linköpings SK 11 u13 1
88 Anthony Mouawad Linköpings SK 10 u11 1
88 Anton Ahlstrand Stockholm SK 9 u11 1
87 Alex Holm Linköpings SK 12 u13 1
86 Jean-Claude Awad El Belbol Linköpings SK 11 u13 1
85 Maja Remahl Skellefteå SK 9 u11 1
Uppdaterad: 04 NOV 2018 17:24 Skribent: Marcus Stämneryd
Epost: Adressen Gömd

      Instagram 

Svenska tävlingar

seriespel


Framåt för fler i rörelse

 

Joma transparent

Dunlop transparent

logo3498750_lg

   

 

 

         Idrottslyftet       

 

Postadress:
Svenska Squashförbundet
Box 11016
100 61 Stockholm

Besöksadress:
Skansbrogatan 7
100 61 Stockholm

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info

.

 

 

 

 

.